Ing. Petr Veselý

IČO: 05930928 Tel.: +420 603 309 578 E-mail: petr@homerstudio.cz

Muzikou se zabývám již od roku 2007, kdy jsem poprvé vzal do rukou akustickou kytaru. Od té doby uplynulo hodně vody a stalo mnoho dalších věcí – přes založení vlastní kapely v roce 2009, vystudování elektrické kytary na ZUŠ, první nesmělé kroky při nahrávání kytary doma až po pořízení vybavení pro kompletní nahrávání nástrojů a zpěvu a prvních zkušeností s produkcí prvního alba naší kapely.

Samotným nahráváním jako takovým se zabývám přibližně od roku 2012. Kromě nahrávek pro mojí kapelu Je na malinách a pro další kapely uvedené v oddílu reference mám také zkušenost např. s natáčením živých koncertů dětských sborů nebo živým zvučením v klubovém prostředí. Často absolvuji živé i internetové workshopy a vzdělávací videa, rozšiřuji si obzory novými poznatky.

Kromě muzikantské kariéry jsem také vystudovaný elektro-inženýr a akademik pracující na půdě Fakulty elektrotechnické Českého vysokého učení technického v Praze (kde jsem také mimojiné úspěšně absolvoval předmět Audiovizuální technologie a technika), učitel dětských kroužků, bastlíř, kutil, neposeda a přesto někdy povaleč. 

Ing. Petr Veselý